Як зробити медичну маску самостійно?

У світі існують різні категорії людей. Деяким простіше щось купити, деякі розтратам особистих коштів, вважають за краще займатися хенд-мейдом. І якщо справа стосується медичних масок, то виникає гостре питання, що переростає в пошуковий запит: як зробити медичну маску. Отже, давайте ж допоможемо бажаючим і розповімо, як зробити медичну маску самостійно.
Крок перший. Зібрати всі, що потрібно.
Власне, що з себе представляє пов'язка на обличчя від грипу? Це всім добре знайома марлева пов'язка. Такі зазвичай носять при зараженні інфекцією.


Для цього вам знадобляться такі складові:
- марля (90х60 см)
- вата. Розмір 15х15 см, товщина - 1 сантиметр.
Як зшити маску від грипу?
У відрізок марлі загортаємо вату таким чином, щоб утворилося 3 шари. Верхній і нижній край акуратно підвертаємо.
Далі підрізаємо марлю по краях для отримання 2 пар зав'язок.
В якості альтернативного матеріалу можна використовувати бинт, який точно знайдеться в домашній аптечці. Для створення захисної маски досить відрізка 7м х 14 см. Ватяну прокладку робимо розміром 14 х 14 см.
Відрізаємо 60 см бинта і загортаємо в нього вату в 4 шари.
Зав'язки для такої маски робляться з бинта, що залишився. Беремо 80 см тканини, розрізаємо навпіл уздовж і звертаємо кожен відрізок трубочкою. Потім протягуємо зав'язки в нижній і верхній частинах пов'язки і зшиваємо.

Чому варто зробити медичну маску самостійно?

Аптечні маски дуже зручні, але термін їх використання становить лише 2 години. Після цього пов'язку потрібно викидати. Повторне або тривале використання є небезпечним і може призвести до зараження організму.
Крім цього маски на обличчі не варто торкатися руками. Якщо вже сталося саме так, то ретельно вимийте руки з милом. Повторно надягати зняту маску вкрай небажано.
 До слова, в цьому і є перевага маски власного виробництва. Їх навіть кілька:
1) Багаторазове використання. Ви можете прати цю маску звичайним пральним порошком і спокійно використовувати її повторно.
2) Ви можете заощадити гроші, уникнувши регулярних покупок засобів для захисту від вірусних інфекцій.
3) Дотримуючись описаного вище методу виготовлення, ваш ризик підхопити ГРВІ чи грип, звичайно, не зникає, але істотно знижується.
Крім цього, задіявши трохи фантазії, у вас вийде оригінальна маска від мікробів, що виділиться на тлі стандартних аптечних виробів.

 

Зворотний зв'язок