Критерії якості медичних рукавичок

Критерії якості медичних рукавичок

Головним засобом захисту шкірного покриву рук медичного персоналу є, звичайно ж, рукавички. І варто зазначити, що їх використання за останні роки значно зросла. В першу чергу це пояснюється специфікою професії - ризиком інфекційних захворювань. Купити рукавички медичні латексні - це захистити себе від можливого зараження.

Але закони економіки ще ніхто не відміняв, а, як відомо - попит породжує пропозицію. Під цю головну ринкову тезу підпадають і одноразові медичні рукавички. Все частіше з відомими іменитими виробниками конкурують «дебютанти» в цій сфері, пропонуючи як альтернативу дешеві, але малоякісні товари. Як же зрозуміти, що перед вами не низькопробна продукція, а дійсно надійний засіб захисту від інфекцій?

Проблема якості стала як ніколи актуальною

За останнє десятиліття проблема якості товарів для захисту медичного персоналу та пацієнтів стала особливо актуальною. Ми бачимо, як невблаганно зростає кількість ВІЛ-інфікованих або хворих на гепатит. І що найстрашніше - недугу все більше «чіпляють» саме в стінах лікарні. Захист від цих страшних захворювань і інших хвороб потрібен і медпрацівникам, і пацієнтам. Єдиною «перешкодою» на шляху інфекції стає тонка поверхня латексу або іншого матеріалу, з якого виготовлені рукавички. Ось чому так важливо бути впевненим у їхній якості.

Рукавички медичні купити: параметри їх вибору

  1. Алергенність. На жаль, латекс може викликати алергічну реакцію, тому в такому випадку потрібно вибирати вироби з інших матеріалів.
  2. Міцність. Під час виготовлення матеріал проходить вулканізацію. При правильно дотриманій процедурі і всього процесу вироби стають непроникними для різних бактерій і вірусів. Однак, якщо під час виробництва відбудеться технічний збій, то на поверхні будуть дефекти: дірки або мікротріщини. Природно, що вже ні про який захист не може йти мови.
  3. Товщина. Рукавички медичні латексні повинні мати рівномірну товщину, в іншому випадку при натягу вони порвуться.

Уважно вивчайте упаковку - це головна підказка, що дозволяє відрізнити якісну продукцію від браку. На коробках з виробами від відомих перевірених брендів, які поставляються в інші країни світу, дублюється вся інформація про товар на мовах країн-споживачів.

 

Зворотний зв'язок