Бахіли поліетиленові - сфера застосування в медицині

Бахіли поліетиленові - сфера застосування в медицині

Про таке взуття як бахіли відомо вже давно. Тільки раніше їх застосовували не в медицині, а в побуті. Так, наприклад, називали високі мисливські чоботи. У подібних «позашляховиках» було дуже зручно ходити по болотистій місцевості в пошуках дичини. Природно сьогодні, ніхто чоботи так не називає. Та й зовні вони стали далекі від мисливського взуття.

Бахіли одноразові в наш час виготовляються з поліетилену і використовуються для гарантії чистоти в медичних установах. Це порівняно недавній винахід людства - бахіли в нашому розумінні цього слова з'явилися лише в другій половині минулого століття. Саме в 1953 році їх вперше запатентували, а сам патент описує винахід як знімні чохли з тонкого еластичного матеріалу.

Їх зручність і низька ціна швидко принесла величезну популярність. Тепер ці «чохли» повсюдно застосовують в медичних установах і інших місцях, де потрібно дотримуватися чистоти.

Де ще користуються одноразовими бахилами?

Місця, в яких Вас обов'язково попросять надіти бахіли:

  • в приміщеннях історичної важливості,
  • в музеях,
  • на харчовому виробництві,
  • хімічних лабораторіях, і т.д.

Але, звичайно ж, головними «споживачами» «чохлів» залишаються лікарні.

Особливості сучасних бахіл

Сьогодні медичні бахіли випускаються в промислових масштабах з синтетичних матеріалів. Дизайн виробів може змінюватися в залежності від їх призначення. Недосвідченому оку кинеться тільки відмінність в кольорі поліетилену, однак існує кілька видів даної продукції.

Так, наприклад, для хірургів випускаються особливо міцні і зносостійкі моделі. Виготовляються вони з нетканого матеріалу - спанбонду. Виріб має стандартну висоту - 56 см і оснащений надійними зав'язками згори.

Інші лікарі і медсестри зазвичай використовують «класичні» низькі бахіли, які по висоті не досягають навіть щиколотки. Дорожчі моделі роблять з спанбонду, а здешевити товар дозволяє виробництво з поліетилену.

Від чого залежить якість одноразових бахіл?

В першу чергу - від щільності. Однак також велику роль грає спосіб кріплення гумки, що допомагає фіксувати вироби на ступнях. Чохли з якісної щільної сировини прослужать до п'яти годин, а ось низькопробні варіанти - трохи менше години. Тому ми радимо купити бахіли на нашому сайті - тут ви знайдете тільки кращі пропозиції за оптимальними цінами.

Такий простий аксесуар, як бахіли насправді виконує дуже важливу функцію - забезпечує гігієнічність і чистоту в приміщенні. Дуже важливо, щоб вони відповідали всім необхідним нормам, навіть, незважаючи на невисоку вартість.

 

Зворотний зв'язок