Медичні рукавички і головні міфи про продукт

Медичні рукавички і головні міфи про продукт

У багатьох галузях фахівцям необхідні додаткові засоби захисту. Якщо говорити про фармацевтичну, хімічну галузі або медицину, то тут в «зоні ризику» шкірні покриви рук працівників. Ось чому медичні рукавички потрапили під наш детальний розгляд - адже саме вони забезпечують той самий захист.

Сьогодні ми розглянемо не їх основні види або правила експлуатації, а розкриємо найголовніші помилки, які витають навколо одноразових медичних рукавичок.

Рифлені рукавички медичні латексні мають краще зчеплення

Це не зовсім так. Текстура виробів не має великого значення на щільність прилягання і зчеплення з шкірою. На цей показник в першу чергу впливає поверхнева обробка матеріалу. Якщо говорити про латекс, то в необробленому вигляді він є таким же липким, як і клей. Щоб лікар міг швидко і легко надіти захисну пару, поверхню латексу обробляють специфічним чином.

Основні методи обробки:

- хлорування;

- покриття.

Неушкоджені медичні рукавички залишаються безпечними і при подальшому застосуванні

Під час використання виробу зношуються, а їх ступінь захисту разюче знижується. Згідно з дослідженнями, вже через 12 хвилин після застосування рукавички медичні латексні зношуються на 9%, вінілові - на 35%. Природно, про повторне використання можна навіть не говорити!

Всі одноразові медичні рукавички однакові

Всі, розглянуті нами медичні аксесуари, створюються з різних за своїми характеристиками матеріалів. Найбільш популярні з них:

- нітрил;

- натуральний латекс;

- вініл.

В цілому нітрилові рукавички багато фахівців вважають кращими і надійнішими латексних «колег». А ті, в свою чергу, вважаються якісніше вінілових. Звичайно ж, на смак і колір товаришів немає, проте у подібних запевнень є вагоме підгрунтя. Так, наприклад, нітрил відрізняється підвищеною стійкістю до механічних і хімічних пошкоджень. Латекс має прекрасну опірність до розривів, а вініл володіє відмінними електростатичними властивостями і опірністю до кислот.

Навіть рукавички з одного і того ж матеріалу, але від різних виробників можуть відрізнятися якістю і надійністю.

Добавки зменшують терміни служби виробів

Сьогодні, щоб здешевити виробництво багато виробників додають в сировину різні наповнювачі. Це не говорить про те, що такий товар буде мати низьку якість і зносостійкість. Певні «інгредієнти» можуть, як знизити, так і удосконалити характеристики продукту. Так, наприклад, латексні рукавички стають більш стійкі до розривів, якщо під час виробництва додати карбонат кальцію.

Щоб не потрапити під ці помилки, очевидно, потрібно знайти і вибрати свого, що відповідає всім вимогам, виробника медичних витратних виробів. Так Ви напевно будете впевнені в їх надійності, зносостійкості, безпеці і вартості.

 

Зворотний зв'язок