Де і навіщо використовуються бахіли?

Где и зачем используются бахилы?

Одноразові бахіли - обов'язковий «дрес-код» для відвідування поліклінік, історичних пам'яток, музеїв, лабораторій, стоматологічних та косметологічних кабінетів. Як показує практика, їх використання просто безцінне, особливо в лікарнях. Тому будь-який їх відвідувач просто зобов'язаний купити бахіли, щоб убезпечити себе і оточуючих. Від чого саме? Давайте розберемося в цьому питанні!

Чим замінити звичайні поліетиленові бахіли?

Насправді альтернатив в цьому питанні не так вже й багато. Адже цей продукт дуже практичний у використанні і має демократичну вартість. Однак сучасні приватні клініки до питання чистоти і безпеки підійшли з іншого боку. У деяких установах сьогодні можна зустріти спеціальний апарат для покриття підошов термоусадочною плівкою.

Пацієнтам і персоналу не потрібно купувати і надягати бахіли самостійно (а в зимовому одязі і на зимове взуття це зробити часом важко). Потрібно просто поставити ногу на цей апарат, і він все зробить сам. При цьому вся процедура займе не більше 3 секунд. Варто зазначити, що такий апарат коштує досить дорого. Демократичнішою заміною йому можна назвати одноразові текстильні тапочки.

Для чого потрібні бахіли в приміщеннях?

  1. Захист від бруду. На підошві ви переносите багато бруду і пилу, особливо в дощову погоду. За допомогою цих одноразових аксесуарів ви збережете приміщення в чистоті.
  2. Запобігання від впливу хімічних сполук. Перед виходом на вулицю ви обробляєте взуття спеціальними водовідштовхувальними засобами, чистите її кремами і т.д. У складі цих виробів містяться хімічні речовини, які несуть шкоду для здоров'я людини.
  3. Протекція від мікробів і бактерій. Це, мабуть, головна функція виробів. Тому медичні підприємства та закуповують бахіли оптом - щоб надати їх кожному пацієнту або працівникам. Якщо говорити про лікарні, то ті мікроби і бактерії, що ви приносите на своєму взутті, можуть сильно послабити імунітет пацієнтів, особливо тих, хто недавно переніс хірургічну операцію. Але крім захисту від мікробів ззовні, вироби захищають і від інфекцій, «живуть» в клініках. Їх одноразове застосування перешкоджає поширенню збудників різних захворювань.
  4. Захист взуття. У лікарнях та інших подібних закладах підлогу обробляється агресивними дезінфікуючими засобами. Така «хімія» смертельна не тільки для бактерій, але і згубно впливає на стан вашого взуття.
  5. Гарантія чистоти. Бахіли запобігають рознесення по всьому приміщенню бруду і допомагають зберегти естетичний вигляд.

Де купити якісні бахіли?

Цей товар складно назвати дефіцитним. В будь-якій аптеці або поліклініці ви зможете купити вироби в роздріб. Оптом бахіли придбати можна на спеціалізованих сайтах і в інтернет-магазинах.

 

Зворотний зв'язок