Використання бахіл в медицині

Одноразовий медичний одяг, який сьогодні отримав велику популярність на українському ринку, служить не стільки для комфорту медпрацівників, скільки допомагає спростити і здешевити процедуру дезінфекційних заходів в лікарнях та інших установах. Що входить в цю групу товарів? Це і медичні маски, одноразові халати, хірургічні фартухи, шапочки і, звичайно ж, бахіли. Про останні і йтиметься в цій статті.

Бахіли: характеристика виробів

Головне завдання одноразових чохлів на ноги - захист від мікробів. На взуття медпрацівників, пацієнтів, їх відвідувачів «живуть» мільйони патогенних мікроорганізмів. Особливо небезпечно таке сусідство тим, у кого ослаблений імунітет, або людям після хірургічних операцій. Ось чому вам скажуть купити бахіли, перш ніж відвідати хворого, і чому їх носять самі медпрацівники.

Виготовляються чохли зі спеціального матеріалу: поліетилену або хлорполіетілена. Такі вироби не рвуться при надяганні, не промокають і не ковзають. Щільність і товщина виробів залежить від матеріалу і виробника. А вибирати виріб потрібно з урахуванням їх подальшої експлуатації.

У місцях, де їх регулярно використовують, особливо це практикується в приватних клініках, стоматологічних і косметичних кабінетах, тату-салонах, такий захист надається всім клієнтам і відвідувачам. Тому доцільно замовляти бахіли оптом на нашому сайті. Тут ви зможете вибрати найкращий товар за якістю і оптимальною ціною.

Особливості бахіл в залежності від матеріалу

Бахіли з хлорполіетілена більше підходять для проведення тривалих і статичних медичних процедур, так як сам матеріал не дуже стійкий до механічного навантаження і контактам з рідкими речовинами. При тривалому контакті з водою, вони можуть навіть промокати. Але при цьому хлорполіетілен прекрасно вентилюється.

А ось якщо ви хочете купити бахіли, які точно не будуть промокати, то вибирайте вироби з поліетилену. Чохли з гладкого поліетилену мають саму демократичну вартість. Такі аксесуари зазвичай використовують в косметологічних і стоматологічних кабінетах, для підтримки чистоти в приміщенні.

Бахіли оптом: застосування в медицині

А ось медичним установам, як уже говорилося, краще подбати про оптові замовлення цих захисних засобів. Так можна убезпечити і пацієнтів, і простих відвідувачів і персонал клініки від тих бактерій, які постійно з ними «сусідять» і дотримати повну стерильність приміщення.

 

Зворотний зв'язок