Одноразові простирадла: сфера використання і переваги

Не так давно на ринку з'явилася вельми практична альтернатива тканим пелюшкам - одноразові простирадла. Вони вмить знайшли широку популярність серед фахівців в області краси та здоров'я. І сьогодні повсюдно використовуються в:

- масажних кабінетах;

- соляріях;

- в салонах краси;

- в саунах і лазнях;

- в медицині (для гінекологічного огляду);

- в стоматології.

Переваги використання медичних одноразових простирадл

Переваги використання одноразових простирадл незаперечні. Це не тільки дуже зручно, але і гігієнічно, а ще - доступно. Адже вартість виробу зовсім невисока, а в порівнянні з тим комфортом, який ви отримуєте - і зовсім незначна. Отже, давайте розглянемо головні плюси одноразових простирадл:

- не промокають і не деформуються під впливом вологи;

- виконані з ламінованого спанбонду;

- захищають від забруднень крісла і кушетки;

- мають антибактеріальне просочення;

- дуже міцні і зносостійкі;

- практично не мають термінів давності.

Використання одноразових простирадл викликає у пацієнтів більш довірливе відношення до клініки, адже так вони напевно будуть впевнені в абсолютній гігієнічності та безпеці процедури. Одноразове використання гарантує відчуття комфорту і чистоти. На сайті компанії Медіком ви зможете купити одноразові простирадла у рулонах високої якості і за найдоступнішою ціною.

З чого зроблені простирадла? Особливості матеріалу

Вироби виготовляють із спеціального матеріалу - спанбонду. Він гіпоалергенний і сприяє оптимальному повітрообміну, але при цьому текстура матеріалу не пропускає бактерії, а значить, запобігає їх поширення. Ворс простирадл не залишається на одязі, а при контакті зі шкірою зовсім не викликає дискомфорту.

Ще одна особливість спанбонду - надзвичайна міцність. Вироби не піддаються механічним пошкодженням, не рвуться і не деформуються під час використання. Це лише підтверджує високу практичність простирадл. Якщо ви хочете забезпечити своїм клієнтам або пацієнтам надійний сервіс і повноцінний комфорт, вибір очевидний. Купивши одноразові простирадла з спанбонду на сайті компанії Медіком, ви зможете самі в цьому переконатися.

 

Зворотний зв'язок