Де і як використовуються медичні бахіли

У приміщеннях, де необхідно дотримуватися суворих санітарно-гігієнічних норм, використовуються спеціальні захисні засоби - бахіли. Їх дуже зручно застосовувати, якщо немає можливості перевзутися, а чистоти потрібно дотримуватися.

Де зазвичай використовують бахіли?

Купити бахіли оптом можуть установи для своїх відвідувачів і співробітників. Так, наприклад, в приватних клініках, стоматології і тату-салоні, в лабораторії або музеї вас попросять надіти поверх повсякденного взуття захисні чохли. Сьогодні багато фірм, що працюють в сфері послуг з виїздом до клієнтів, також надають своїм співробітникам змінні чохли. Майстер по ремонту побутової техніки або складальник меблів теж взуває бахіли, щоб зберегти «обличчя» перед клієнтом і не забруднити вуличним взуттям приміщення.

Але все ж, в переважній більшості такі захисні чохли використовуються саме в медичних установах, що дає нам повне право додавати до слова «бахіли» прикметник «медичні».

До інших установ, де їх ще використовують, відносяться:

- цех харчової промисловості;

- музеї;

- фармацевтичні підприємства;

- лабораторії;

- пологові будинки і т.д.

З чого роблять одноразові бахіли?

До таких захисних аксесуарів висуваються специфічні вимоги:

- дешевизна;

- компактний розмір і мала вага;

- міцність.

Кращими матеріалами для задоволення всіх перерахованих вимог стали матеріали на полімерній основі. Головна перевага полімерів - можливість виробництва виробів з вторинної сировини. Це не тільки дозволяє значно здешевити процес виробництва, але і позитивно позначається на загальній екологічній ситуації, оскільки при виробництві бахіл утилізуються полімерні відходи, які не розпадаються в природному середовищі.

Процес виробництва одноразових бахіл справді не дорогий. Тому закупити бахіли оптом можуть дозволити собі навіть бюджетні організації.

З чого ще складаються захисні чохли на взуття?

При виробництві бахіл використовуються не тільки неткані матеріали, але ще один дуже важливий елемент. Ми говоримо про фіксуючу резинку. Саме вона дозволяє надіти вироби поверх взуття і не дає їм спадати з неї, надійно утримуючи при ходьбі.

Від того, наскільки добре ця резинка прикріплена до самого виробу, буде залежати тривалість використання бахіл. На нашому сайті ви зможете купити найкращі моделі від надійного виробника, в якості яких не доводиться сумніватися.

 

Зворотний зв'язок