Проблеми якості медичних рукавичок

Медичні рукавички викликають стійку асоціацію з безпекою. Однак гарантувати надійний захист вони можуть далеко не завжди. Давайте розберемося, які найбільш "вразливі" місця одноразових виробів, і як відрізнити якісний продукт від другосортного.

Друга половина минулого століття показала, наскільки актуальним стало питання захисту медпрацівників від самих же пацієнтів. В першу чергу через різке збільшення заражених СНІДом і гепатитом В, С. По суті, єдиною перепоною між шкірним покривом медпрацівника і інфекціями став тонкий шар латексу.

Одноразові медичні рукавички: абсолютний захист?

Масовим виробництво рукавичок медичних стало у другій половині 19 століття. За рахунок автоматизації процесу значно знизилася собівартість виробів, і збільшилася кількість продукції, що випускається. Здавалося б, що в цьому поганого. Все б нічого, якщо масове виробництво не позначалося на якості рукавичок. В таких умовах контролювати якість кожної пари - просто нереально. Як результат - гарантований брак.

Так як же зрозуміти, що перед вами дійсно якісні медичні рукавички? В першу чергу, звертайте увагу на заводську упаковку продукції - там повинна вказуватися уся інформація про неї на всіх мовах країн-споживачів. Ще один важливий нюанс - спеціальне покриття всередині упаковки, що гарантує надійний захист виробу від руйнівного впливу УФ-променів і інших зовнішніх факторів.

 «Слабкі сторони» медичних рукавичок

Найпоширеніший брак, який зустрічається в одноразовій продукції - мікротріщини і дірки.

Ще одна біда рукавичок - нерівномірна товщина. При надяганні такої пари, виріб, швидше за все, просто порветься.

Чим обумовлені ці проблеми? Банально - бажанням виробника заощадити на сировині.

Де купити медичні рукавички?

На нашому сайті представлена ​​сертифікована продукція відомого бренду, в якості яких сумніватися не доводиться. Такі рукавички відповідають наступним параметрам:

- гіпоалергенність;

- міцність, еластичність і стійкість до механічних пошкоджень;

- комфорт під час використання.

Купити кращі медичні вироби одноразового використання ви зможете на сайті компанії Медіком.

 

Зворотний зв'язок