Медична маска - особливості використання

Одноразова пов'язка на обличчя вже давно стала частиною уніформи медичного працівника, навіть більше, предметом першої необхідності. Вона захищає від ризику інфікування, а також запобігає поширенню вірусів. Сьогодні ми розповімо, що з себе представляє медична маска, і які є особливості її використання.

Медична пов'язка на обличчя - що це?

Виріб має прямокутну форму. За рахунок прилягання до нижньої частини обличчя (прикриваючи ніс і рот) забезпечує захист від вірусів та інфекцій. Залежно від призначення маски бувають:

- процедурні: фіксуються за вухами за допомогою еластичних петель;

- хірургічні: для фіксації призначені зав'язки.

Особливості використання одноразової медичної маски

Багатьох цікавить питання: як довго можна носити пов'язку на обличчя? Це визначальний фактор, безпосередньо, впливає на ефективність застосування виробу. Незважаючи на те, що сучасні матеріали, з яких зшиті пов'язки, відрізняються високими властивостями, що фільтрують, їх використання має певні правила.

Те повітря, яке ви видихаєте, вбирається в матеріал маски, і незабаром вона стає сильно зволоженою. А той фільтр, що виступає бар'єром між вашими слизовими і бактеріями, забивається і вже не справляється зі своїм основним завданням.

Також час використання медичної маски залежить від виду діяльності медпрацівника. Якщо йому доводиться багато розмовляти, наприклад, проводити огляд і консультувати пацієнта, то вже через годину виріб стане непридатним до подальшого застосування.

Більш того, якщо пов'язку носити більше 4 годин поспіль, вона автоматично перетворюється в «розсадник» бактерій і може завдати шкоду користувачеві.

Наскільки ефективними будуть захисні властивості одноразової маски, залежить, головним чином, від того, як дотримувалися правила її використання. Не забувайте вчасно міняти вироби, правильно утилізуйте їх. Також потрібно належним чином знімати пов'язку: не торкаючись фільтра. Потім викиньте її в контейнер для відпрацьованих медичних матеріалів. Якщо Вам не вдалося уникнути контакту з використаною пов'язкою, перед тим як надіти нову, продезінфікуйте руки.

Купити маски медичні ви зможете на сайті компанії Медіком - тут тільки найкращі продукти від якісних і надійних виробників.

 

Зворотний зв'язок