Одноразові бахіли оптом: де і як вони використовуються?

Одноразові неткані захисні чохли - бахіли - повсюдно використовують в місцях з підвищеними санітарно-гігієнічними нормами. Одягають їх при вході в таке приміщення поверх вуличного взуття. Надійну фіксацію забезпечує спеціальна резинка.

Установам, для яких характерний щоденний інтенсивний потік відвідувачів, слід завчасно потурбуватися про запас захисних чохлів. Більш того, є сенс і зовсім купити бахіли оптом на сайті компанії Медіком - тут представлені кращі моделі від надійних і перевірених виробників.

Бахіли одноразові - як їх правильно надягати?

Напевно, вам знайома ситуація, коли ви намагаєтеся надіти на ноги бахіли, а вони або з дефектом (найчастіше дуже розтягнута резинка), або просто рвуться. Списувати все на поспіх не зовсім вірно, адже якісний виріб таких би проблем не створило. Але, дійсно, великий відсоток випадків, коли медичні бахіли рвуться під час одягання, викликано недбалістю самих відвідувачів. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися елементарних правил:

- крок 1: візьміть чохли і розтягніть фіксуючу гумку, тримаючись за краї виробу з боків;

- крок 2: розправте бахіли;

- крок 3: без будь-яких зусиль надіньте бахіли поверх взуття.

Одноразові бахіли для медичних установ, стоматології та лабораторій

Найчастіше одноразові захисні чохли використовують саме в медичних установах, стоматологічних кабінетах і лабораторіях. У таких закладах підвищені вимоги до чистоти і гігієнічності. На сьогоднішній день немає іншого більш ефективного засобу захисту: вони і зручні, і практичні, і універсальні, і дешеві.

Одноразові медичні бахіли істотно знижують ризик поширення інфекційних захворювань і допомагають підтримувати ідеальну чистоту в місцях з великим потоком людей. Без цього аксесуара неможливо провести навіть елементарний профілактичний огляд або забір аналізів. А в приватних клініках і стоматології, вони і зовсім є невід'ємною атрибутикою і видаються кожному відвідувачу абсолютно безкоштовно.

Тому, якщо ви дорожите репутацією своєї установи, слід замовити бахіли оптом на сайті компанії Медіком. Вигідніших умов і вартості вам не знайти!

 

Зворотний зв'язок