Де можна купити хірургічні рукавички найкращої якості?

Появі хірургічних рукавичок ми зобов'язані хіміко-технологічному процесу, запущеному в 1890 році. З цього часу почали виробляти гуму, яка відрізнялася високою стійкістю до великих температур в процесі стерилізації. Такі властивості матеріалу наштовхнули відомого американського хірурга на геніальну ідею - налагодити виробництво хірургічних рукавичок з гуми в промислових масштабах. З того часу медичні рукавички стали використовуватися в якості самого надійного і ефективного інструменту захисту від інфекцій і бактерій.

Рукавички хірургічні - сучасні реалії

На сьогоднішній день сучасні хірурги не обділені вибором пари рукавичок. Всі вони виготовляються з сучасних високоякісних матеріалів, мають чудові експлуатаційними властивостями і гарантують надійний рівень безпеки, як пацієнта, так і лікаря. Купити хірургічні рукавички ви зможете на сайті компанії Медіком.

Найбільшим попитом у медичних працівників користуються рукавички з натурального латексу - такі вироби забезпечують високу тактильну чутливість і зручність під час використання.

Вироби з неопрена, нітрилу або вінілу менш популярні, але також мають свої сильні сторони. Так, наприклад, такі рукавички відрізняються підвищеною міцністю і еластичністю, однак їх вартість дещо вище, ніж латексних виробів.

Особливості хірургічних рукавичок

Рукавички для хірурга - немов друга шкіра, тому дуже важливо, щоб вони відповідали високим вимогам якості і зручності. Розробляють їх з урахуванням анатомічної форми рук, кожен виріб відрізняється розміром (позначається номером), а поверхня виробів буває як текстурована, так і гладка. Хірургічні рукавички також забезпечують надійне захоплення дрібних інструментів, що гарантує високу точність і зручність під час роботи.

Перед покупкою виробів зверніть увагу на їх розмір - хірургічні рукавички повинні ідеально прилягати до руки. Якщо у вас виникли труднощі, ви завжди можете звернутися до консультантів нашої компанії, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором.

 

Зворотний зв'язок