Одноразові медичні рукавички в індустрії краси. Кому, крім медичних працівників, потрібно використовувати їх в роботі?

Професійні майстри манікюру і педикюру, косметологи і перукарі не менш медичних працівників потребують надійного захисту шкіри рук від агресивного впливу токсичних речовин, з якими їм щодня доводиться працювати. І іншої альтернативи, крім як використання рукавичок, неможливо знайти. Адже саме вони є тим самим бар'єром, що захищає і клієнтів і майстрів від невидимих ​​бактерій, небезпечних речовин і хімічних агентів.

Від чого захищають нітрилові рукавички під час роботи?

Ацетон. Ця речовина є основним компонентів рідини для зняття лаку, а також входить до складу багатьох лаків для волосся. При регулярному впливі на шкірний покрив ацетон здатний викликати роздратування і навіть алергічну реакцію. Звести вплив небезпечної речовини до мінімуму дозволить використання нітрилових рукавичок. Саме нітрил має найбільшу стійкість до ацетону, в той час як рукавички з вінілу зарекомендували себе далеко не з кращого боку.

Трихлоретилен. З цією речовиною стикаються майстра з нарощування волосся, так як він міститься у формулі більшості клейових складів. Постійний вплив трихлоретилена на шкіру здатний призвести до дерматиту. Забезпечити належний захист від небезпечного компонента можна за допомогою одноразових медичних рукавичок. Ми рекомендуємо купити латексні рукавички або моделі з нітрилу для максимальної безпеки і захисту.

Толуол. Знайти дану речовину можна в багатьох косметичних засобах, лаках і клеях для нігтів, фарбах для волосся і засобів для нарощування локонів. Толуол вважається одним з найнебезпечніших речовин, а його вплив призводить до нудоти, головного болю, слабкості, роздратування і почервоніння на шкірі і т.д. Захистити від його токсичного впливу зможуть одноразові рукавички з нітрилу або латексу.

На що потрібно звертати увагу при виборі одноразових рукавичок для салонів краси?

У своїй професійній діяльності всім працівникам в сфері краси доводиться стикатися з небезпечними речовинами, вплив яких вкрай негативно позначається на загальному самопочутті та стані епідермісу. Тому так важливо захищати свою шкіру за допомогою одноразових рукавичок. При їх виборі зверніть увагу на такі фактори:

  • нітрилові рукавички сприяють найбільшому захисту в процесі роботи з небезпечними речовинами, однак їх вартість вище, ніж виробів з вінілу або латексу.
  • латексні медичні рукавички захистять вашу шкіру від хімічних реагентів, однак тривале їх використання здатне спровокувати алергічну реакцію;
  • купити одноразові рукавички найвищої якості ви зможете на спеціалізованих сайтах - тут і вибір продукції значно ширший, і є гарантія, що ви придбанням сертифікований і надійний товар;
  • медичні рукавички з латексу або нітрилу потрібні не тільки для захисту самих майстрів, а й їхніх клієнтів - використання таких виробів свідчить про ваш серйозний і професійний підход до своєї діяльності.

 

Зворотний зв'язок