Про компанію

Компанія Medicom розпочала свою роботу більше 30 років тому і сьогодні це ім'я знають в усьому світі. Одноразові продукти медичного і немедичного призначення стали основними товарами компанії і відразу відзначилися на ринку своєю неперевершеною якістю. Бренд Medicom став провідним у галузі медичних рукавичок, а також одним з перших, який випустив оглядові рукавички в період світової епідемії ВІЛ.

Сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам рукавички з різних матеріалів:

- класичні латексні рукавички найвищої якості;

- протиалергічні нітрилові рукавички;

- доступні протиалергічні вінілові рукавички.

Крім цього компанія займається випуском якісних медичних масок, одноразового медичного одягу і товарів для догляду за пацієнтами. Саме завдяки широкому асортименту продукції, товарами Medicom сьогодні користуються і в найдорожчих приватних клініках, і в державних лікарнях.

За роки існування представництва компанії з'явилися практично у всіх містах Європи, в Америці, Азії і навіть в Австралії. А в 2011 році Medicom став власником основного пакету акцій найбільшого виробника товарів медичного призначення - французької компанії Kolmi-Hopen Group. Це в свою чергу значно збільшило спектр продукції, яку на сьогоднішній день може запропонувати Medicom.

У 2010 році підприємство Medicom відкрило свою дочірню компанію в Україні - ТОВ «Медіком-Україна». За цей час, в якості продукції вже змогли переконаєтися тисячі клієнтів з усіх міст країни. Рукавички SafeTouch, маски Safe+Mask, одноразовий одяг, рулони та пакети для стерилізації користуються величезною популярністю серед медичних працівників, співробітників салонів краси, підприємств харчової та фармацевтичної промисловості та інших фахівців. Великий асортимент і широкий ціновий діапазон дозволяють кожному клієнту купувати товари Medicom і активно використовувати їх у своїй повсякденній роботі.


ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

Звіт про управління за 2022 рік

Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ "МЕДІКОМ-УКРАЇНА" за 2022 рік 


СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

У 2017 році компанія ТОВ «Медіком-Україна» отримала сертифікат відповідності системи управління якістю, який відповідає вимогам стандартів ДСТУ ISO 13485: 2005 "Вироби медичні. Системи управління якістю. Вимоги щодо регулювання" (ISO 13485: 2003, IDТ) і ДСТУ EN ISO 13485:2015 "Медичні вироби. Система управління якістю. Вимоги до регулювання" (EN ISO 13485:2012, IDT).
Після планового аудиту Уповноваженим сертифікаційним інститутом компанія ТОВ "Медіком-Україна" отримала оновлений сертифікат відповідності системи управління якістю ДСТУ EN ISO 13485:2018 Медичні вироби. Система управління якістю. Вимоги до регулювання (EN ISO 13485:2016, IDT; ISO 13485:2016, IDT).

 ISO 2022

Зворотний зв'язок